Dárkové poukazy

Kupte dárkový poukaz v libovolné hodnotě a udělejte radost paní učitelce. Ušetří hodiny přípravou originálních a osvědčených materiálů od ostatních kolegyň - autorek. Najde zde nové nápady, jak s minimálním úsilím udělat hodiny pro děti zábavné. Zkrátka škola hrou.

Dárkové poukazy jsou vzhledem k nabízeným materiálům vhodné pro učitelky prvního stupně ZŠ, případně mateřských škol nebo rodiče, kteří své děti učí doma. Na výsledný dárkový poukaz se můžete podívat zde. Ve spodní části je prostor pro doplnění osobního vzkazu nebo podpisu dárce.

Poukaz obsahuje oslovení Paní učitelko. Ruku na srdce, kolik znáte učitelů na prvním stupni :-)? Přesto, pokud byste chtěli oslovení změnit, poukaz si kupte, pošlete nám ho na email info@ucitelnice.cz s informací, jaké oslovení by vám vyhovovalo a my vám ho upravený pošleme zpět.

Fakturační údaje
Objednáním dárkového poukazu souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů podle směrnice GDPR nařízení EU. Více informací.

Používáte nepodporovaný prohlížeč.


Pokud chcete vidět všechny materiály, které pro vás různí autoři připravili, použijte prosím Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge nebo Safari.


Děkujeme.
Tým Učitelnice.cz

Dobití libovolné částky pro pohodlnejší příští nákupy...

Dobití libovolné částky pro pohodlnejší příští nákupy...

Uplatnení voucheru pro dobití kreditu